OFERTA

Państwa wizje i oczekiwania są dla nas priorytetem.
Wszyscy wiemy, że dobry i efektywny pracownik, to pracownik najedzony. Zadbajmy więc o niego wspólnie. Przygotujemy dla Państwa zarówno ofertę cateringu codziennego, jak również zorganizujemy wszelkie spotkania firmowe, szkolenia czy konferencje. Menu dostosujemy do okazji.

Bez względu na to, czy są to wydarzenia formalne czy nieformalne, jedzenie zawsze stanowi ważny element, o którego oprawę nie będziecie musieli się martwić. W naszej ofercie znajdziecie zarówno słodkie, jak i wytrawne wersje przerw kawowych czy lunchu. Nasze zimne zakąski, dania czy słodkości doskonale uzupełnią spotkanie czy szkolenie, a gorące kawa i herbata dodadzą energii potrzebnej do dalszej pracy.

Lunch lub kolacja, które stanowią podsumowanie ważnych firmowych spotkań wymagają bufetu serwowanego, którego obsługą chętnie zajmą się nasi wykwalifikowani kelnerzy. Zadbamy o odpowiednią aranżację stołów oraz bufetów, zatroszczymy się o wyjątkowe potrawy. Nie ma wątpliwości, że dostarczone przez Nas dania staną się inspiracją do dyskusji przy stole i będą doskonałym zwieńczeniem firmowej imprezy.

Okres świąteczny, to czas spędzany nie tylko z rodziną i bliskimi, ale również współpracownikami. Szefowie kuchni w Galerii Smaków chętnie przygotują dla Państwa firmową Wigilię, obfitującą w tradycyjne potrawy. Rozmowy, kolędy i smaki naszych dań wprawią wszystkich pracowników w dobry nastrój, co z pewnością przyczyni się do integracji w grupie. Postaramy się, aby ta uroczysta kolacja nabrała świątecznych barw i klimatu.